Nepravilnosti, goljufije in ostale sumljive zadeve

Tukaj izrazite svoje mnenje o straneh, objavite svoje želje, predloge, ideje ...

Moderator: gergapsek

Locked
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Nepravilnosti, goljufije in ostale sumljive zadeve

Post by B I V O L »

Ali je možno 8O , da se je danes nek :flag-it: italjan "Doctor Arfjus" :evil: s spremembo nastavitev svojega profila (država in kraj) prelevil v :flag-si: Slovenca in danes iz ničesar priletel krepko na 1.mesto v Sloveniji. Vsi njegovi vpisani bankovci so namreč glede na njegov zemljevid locirani v Italiji. Ali lahko Administratorji in moderatorji sistema :flag-eu: EuroBillTracker :flag-eu: to zadevo raziščete in popravite krivico, ki je bila storjena vsem članom v Sloveniji? Bojim se, da bo veliko SLO-članov, ki bo zjutraj šokiranih zaradi neznanca, ki je samo nocoj v trenutku vpisal čez "5000" številk, odšlo iz Eurobilltrackera. Za primerjavo; prepričan sem, da tega ni nikoli storil niti Nizozemec :flag-nl: ans :flag-nl: , ki krepko vodi na 1.mestu s svojimi 366.359 (trenutno danes) vpisanimi bankovci in čigar povprečje za njegovih 38 mesecev članstva je po mojem približnem izračunu okrog 320 vpisanih bankovcev na dan.
Last edited by B I V O L on Sat Jan 13, 2007 10:22 pm, edited 1 time in total.
User avatar
b100w11
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 322
Joined: Tue May 16, 2006 6:16 pm
Location: Dutovlje (SI)
Contact:

Post by b100w11 »

Sem ga že okrcal... če bo pa pustil nastavitve tako kot so zdaj bom skušal doseči kaj pri skrbnikih sistema.
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

STATISTIKA ZADETKOV

Post by B I V O L »

O hvala b100w11-Forum Moderator :idea: za tako hiter reply.

V mojem 2. postu bi pa rad opozoril vse :flag-si: člane, naj objavljajo vsaj del svoje statistike, ki kaže zadetke; saj pri nekaterih članih vidim, da imajo 1 ali 2 zadetka, ki nam pa žal niso vidni. Smatram, da so pa v sistemu :flag-eu: EuroBillTracker :flag-eu: vendar najbolj zanimivi prav zadetki, nad katerimi smo vsi navdušeni, če se zgodijo prav nam ali našim :flag-si: sočlanom . :lol:
josethim
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 3
Joined: Fri Jan 05, 2007 2:31 pm
Location: Slovenia

Post by josethim »

Ej poglejte še tegale člana dejxxx je napisan za kraj Celje in to v Srbiji.
Če že majo tam tut tako mesto s tem imenom, se nebi smel štet kot naše Celje.
User avatar
Gorenc
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 99
Joined: Fri Dec 29, 2006 3:07 pm
Location: Slovenia

Post by Gorenc »

josethim wrote:Ej poglejte še tegale člana dejxxx je napisan za kraj Celje in to v Srbiji.
Če že majo tam tut tako mesto s tem imenom, se nebi smel štet kot naše Celje.
Ja je kr nekaj takih uporabnikov iz Slovenije , ki so si nastavili srbsko državo pa tudi eden hrvaško!
GorazdR
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 77
Joined: Fri Dec 15, 2006 1:43 pm
Location: Slovenia

Post by GorazdR »

Sedajšnji rekorder v Sloveniji je Bolonjčan Presidente & Alex77 & Co, ki ima vpisanih 41390 bankovcev!
franci
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 244
Joined: Thu Jan 04, 2007 7:00 pm
Location: Šentjernej, SLO

Post by franci »

Gorenc wrote:
josethim wrote:Ej poglejte še tegale člana dejxxx je napisan za kraj Celje in to v Srbiji.
Če že majo tam tut tako mesto s tem imenom, se nebi smel štet kot naše Celje.
Ja je kr nekaj takih uporabnikov iz Slovenije , ki so si nastavili srbsko državo pa tudi eden hrvaško!
Sem šel tudi jaz pregledati malo uporabnike po Srbiji, pe je res nekaj Slovencev tam dol ? Kdo koga zdaj tukaj jezi ?
Črnomelj, Srbija (4324)
Lublana, Srbija (1215)

Ampak ti Italijani so pa sposobni 8O :x
nekam velika ratuje zdej spet srbija, pardon velika postaja spet
User avatar
jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 394
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:05 pm
Location: Dutovlje (Slovenija)

Post by jenny&me »

Veliko Slovencev je v tujih drzavah :? Mislim,da so bile to napake... problem je kako jih opozoriti.

Nekateri uporabniki so ze popravili, samo to ni vidno če gledaš pod novimi uporabniki, če pa klikneš na njihov profil vidiš, da je zastavica slovenska.


Jaz sem prav razk... zaradi teh italjanov!

Jih bi rade volje povabila na slovensko EBT druženje :twisted: me bi prav zanimal odziv ''naših novih top userjev''.
User avatar
jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 394
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:05 pm
Location: Dutovlje (Slovenija)

Post by jenny&me »

Kot berem po It forumu so jezni zaradi naših hitov, ki naj bi bili ponarejeni (dva prijatelja si izmenjata bankovce) in jih ne preveč zanima kako je s tistima dvema, ki sta se vštulila v Slo...

Jaz predlagam, da jih ignoriramo...
ralf dela statistike najboljših 50 naroke tako, da ga lahko tudi prosimo, da ignorira te uporabnike...
Last edited by jenny&me on Sat Jan 13, 2007 7:52 pm, edited 1 time in total.
User avatar
jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 394
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:05 pm
Location: Dutovlje (Slovenija)

Post by jenny&me »

Evo se je rešilo oz. se bo!

Tisti, ki iz Bolonje se je že odselil nazaj v IT,
Doctor Arfjus pa se je opravičil in tudi rekel, da se bo odselil spet v rodni kraj - tega ni še storil. Upam, da bo kmalu!

Drugače pa obstaja mednarodni pogovor na forumu v katerega lahko vpisujemo vse nepravilnosti - od sumljivih hitov dalje.
franci
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 244
Joined: Thu Jan 04, 2007 7:00 pm
Location: Šentjernej, SLO

Post by franci »

Že res da obstaja stran za prijave takih nepravilnosti, ampak ko sem to omenil pred kakšnima dvem urama, mi je en bed** napisal, da je bil menda en na počitnicah v Sloveniji, pa je bil na prvem mestu ali kaj 8O , skratka ali ni razumel, zakaj gre ali se pa delajo norce .
Sem mu hotel nazaj v nemščini nekaj odgovorit, pa nima smisla, ker ni več aktualno, ker se je pobral tisti Italijan dol. :o

franci wrote:
1 .Presidente & Alex77 & Co 41 390
.....:

it`s not about faking !!

these users seems to be on holidays in slovenia and took it as default country, so they don`t have to change all orginal locationsettings when entering notes there (quite common among ebt-travellers)


no, in ob 14.55 po našemu času je lestvica spet regularna :D :D :D
Last edited by franci on Sat Jan 13, 2007 2:58 pm, edited 1 time in total.
User avatar
jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 394
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:05 pm
Location: Dutovlje (Slovenija)

Post by jenny&me »

ni več aktualno, ker se je pobral tisti Italijan dol
:D
Last edited by jenny&me on Sat Jan 13, 2007 7:54 pm, edited 1 time in total.
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

NAŠA SLO LESTVICA JE TRENUTNO ČISTA

Post by B I V O L »

Hvala :D tistemu, ki je opozoril nasilne italijane, naj se poberejo iz naše lestvice. Dobro, da smo hitro ukrepali. Seveda obstaja velika možnost, da bodo po "vzoru" teh dveh italijanov poskušali s podobnimi "selitvami" tudi sleditelji iz drugih držav, sploh tisti, ki doma rangirajo zelo nizko. Zato pač moramo takoj urgirati, ko opazimo takšne vrste nesramnosti. :!:
GorazdR
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 77
Joined: Fri Dec 15, 2006 1:43 pm
Location: Slovenia

Milan307

Post by GorazdR »

Tudi tole mi smrdi. Sem že sporočil na mednarodnem delu foruma!


User Report (Flag for Slovenia Milan307)

General
Joined: 2007-01-05
Hrušica, Slovenia (4276)
Last Note Entered : 2007-01-14 15:50:09
Number of interesting hits : 3
Number of notes entered : 20


International rank : 26 012
National rank : 296
City rank : 1
User avatar
b100w11
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 322
Joined: Tue May 16, 2006 6:16 pm
Location: Dutovlje (SI)
Contact:

Post by b100w11 »

Verjetno so to navadni "prijateljski" zadetki in nič hujšega.
Bilo bi jih pa treba moderirat in označit za nezanimive...

Opazil sem, da precej uporabnikov vpisuje cele serije bankovcev. To je sumljivo, sicer se denar v Sloveniji ni še premešal, tako da imajo v bankah bankovce po vrsti in jih seveda tako tudi dajejo strankam.

Zanimivo je, da mnogi uporabniki vpisujejo vsak bankovec posebej in ne z naprednim vnosom - 25 bankovcev naenkrat, verjetno je še precej zanimivo brat kje je bil bankovec tiskan, za katero državo itd.

Sumljive stvari objavite prosim na temu namenjeni temi v angleškem jeziku
http://forum.eurobilltracker.eu/viewtopic.php?t=921

Če angleščine ne znate, mi prosim pišite v ZP.

Temo bom zaklenil.
Locked

Return to “Pogovor o straneh in sledenju evro bankovcev (Slovenščina)”